Чемпіонат Харківської області з класичного пауерліфтингу

27-28 березня на базі нашого університету проходили змагання з класичного пауерліфтингу. В котре наші викладачі (доц. Плотницький Л.М., викладач Семко Б.Т.) виступили як організатори наймасовішого змагання в календарі обласної федерації пауерліфтингу, в змаганнях взяли участь більше ніж 120 спортсменів. В змаганнях від команди ХНУБА брали участь два студенти Єловська Євгенія (група БЦІ-16) та Рева Владислав (ГВР-31), а також викладач Семко Богдан. Єловська Євгенія посіла перше місце в своїй ваговій категорії, а також третє місце в абсолютному заліку серед дівчат, виконала 2й дорослий розряд, а також встановила 2 рекорди Харківської області. Перший в присіданнях зі штангою, результат Євгенії складає 135 кілограмів, і в становій тязі, де тепер рекорд складає 140.5 кг. Данні рекорди перевищують рекорди України. Наступними змаганнями Єловської Євгенії буде чемпіонат України, де вона буде намагатися перевершити власний результат, та встановлювати рекорди України. Рева Владислав посів 4 місце в ваговій категорії до 83 кілограм, та впевнено виконав 2 дорослий розряд. Викладач Семко Б.Т. посів перше місце серед чоловіків.

Вітаємо переможців змагань і бажаємо подальших успіхів спортсменам та тренерам!