Наша команда

Колектив кафедри

Сірик Володимир Степанович
завідувач кафедри, доцент
Гунько Микита Владиславович
старший викладач
Іщенко Андрій Миколайович
старший викладач
Колеснік Петро Русланович
викладач
Семко Богдан Тарасович
викладач
Предворова Наталія Павлівна
старший лаборант
Плотницький Леонід Маркович
доцент
Шкарлат Наталія Юріївна
старший викладач
Боронін Дмитро Вікторович
викладач
Данилов Михайло Федорович
викладач
Лушина Марина Володимирівна викладач
Саєнко Олександр Георгійович
старший лаборант
Мащенко Оксана Миколаївна
старший викладач
Єрьоменко Сергій Юрійович
старший викладач
Ткаченко Сергій Іванович
старший викладач
Стасевський ОлегСтаніславович
викладач
Чигрін Григорій Іванович
старший лаборант
Маковоз Лариса Олександрівна
лаборант

Сірик Володимир Степанович
завідувач кафедри, доцент, відмінник освіти України

Плотницький Леонід Маркович
відповідальний за навчальну роботу на кафедрі, доцент, заслужений тренер України з пауерліфтингу, майстер спорту міжнародного класу

Мащенко Оксана Миколаївна
відповідальна за науково-методичну роботу, старший викладач, тренер з аеробічної гімнастики та фітнесу

 Іщенко Андрій Миколайович
заступник декана зі спортивно-масової роботи на будівельному факультеті, старший викладач, тренер з легкої атлетики

Єрьоменко Сергій Юрійович
заступник декана зі спортивно-масової роботи на механіко-технологічному факультеті, старший викладач, тренер з боксу

Гунько Микита Владиславович
заступник декана зі спортивно-масової роботи на факультеті економіки та менеджменту, старший викладач, тренер з боксу

Шкарлат Наталія Юріївна
заступник декана зі спортивно-масової роботи на санітарно-технічному факультеті, старший викладач, тренер з баскетболу

Ткаченко Сергій Іванович
відповідальний за спортивно-масову роботу, майстер спорту з важкої атлетики, старший викладач, тренер з гирьового спорту

Боронін Дмитро Вікторович
заступник декана зі спортивно-масової роботи на архітектурному факультеті, викладач, тренер з боротьби самбо та дзюдо

Колеснік Петро Русланович
голова спортивного клубу університету, викладач, тренер з настільного тенісу

Данилов Михайло Федорович
викладач, тренер з футболу

Стасевський Олег Станіславович
відповідальний за агітаційно-пропагандистську роботу, викладач, тренер з настільного тенісу

Семко Богдан Тарасович
викладач, майстер спорту міжнародного класу, тренер з пауерліфтингу 

Лушина Марина Володимирівна
викладач, тренер з аеробічної гімнастики та фітнесу

 Предворова Наталія Павлівна
старший лаборант

Маковоз Лариса Олександрівна
лаборант

Чигрін Григорій Іванович
старший лаборант

Саєнко Олександр Георгійович
старший лаборант