Наша команда

Наша команда

Колектив кафедри

Наша команда
Сірик Володимир Степанович
завідувач кафедри, доцент
Наша команда
Гунько Микита Владиславович
старший викладач
Наша команда
Іщенко Андрій Миколайович
старший викладач
Наша команда
Колеснік Петро Русланович
викладач
Наша команда
Семко Богдан Тарасович
викладач
Наша команда
Предворова Наталія Павлівна
старший лаборант
Наша команда
Плотницький Леонід Маркович
доцент
Наша команда
Шкарлат Наталія Юріївна
старший викладач
Наша команда
Боронін Дмитро Вікторович
викладач
Наша команда
Данилов Михайло Федорович
викладач
Наша команда
Лушина Марина Володимирівна викладач
Наша команда
Саєнко Олександр Георгійович
старший лаборант
Наша команда
Мащенко Оксана Миколаївна
старший викладач
Наша команда
Єрьоменко Сергій Юрійович
старший викладач
Наша команда
Ткаченко Сергій Іванович
старший викладач
Наша команда
Стасевський ОлегСтаніславович
викладач
Наша команда
Чигрін Григорій Іванович
старший лаборант
Наша команда
Маковоз Лариса Олександрівна
лаборант

Сірик Володимир Степанович
завідувач кафедри, доцент, відмінник освіти України

Плотницький Леонід Маркович
відповідальний за навчальну роботу на кафедрі, доцент, заслужений тренер України з пауерліфтингу, майстер спорту міжнародного класу

Мащенко Оксана Миколаївна
відповідальна за науково-методичну роботу, старший викладач, тренер з аеробічної гімнастики та фітнесу

 Іщенко Андрій Миколайович
заступник декана зі спортивно-масової роботи на будівельному факультеті, старший викладач, тренер з легкої атлетики

Єрьоменко Сергій Юрійович
заступник декана зі спортивно-масової роботи на механіко-технологічному факультеті, старший викладач, тренер з боксу

Гунько Микита Владиславович
заступник декана зі спортивно-масової роботи на факультеті економіки та менеджменту, старший викладач, тренер з боксу

Шкарлат Наталія Юріївна
заступник декана зі спортивно-масової роботи на санітарно-технічному факультеті, старший викладач, тренер з баскетболу

Ткаченко Сергій Іванович
відповідальний за спортивно-масову роботу, майстер спорту з важкої атлетики, старший викладач, тренер з гирьового спорту

Боронін Дмитро Вікторович
заступник декана зі спортивно-масової роботи на архітектурному факультеті, викладач, тренер з боротьби самбо та дзюдо

Колеснік Петро Русланович
голова спортивного клубу університету, викладач, тренер з настільного тенісу

Данилов Михайло Федорович
викладач, тренер з футболу

Стасевський Олег Станіславович
відповідальний за агітаційно-пропагандистську роботу, викладач, тренер з настільного тенісу

Семко Богдан Тарасович
викладач, майстер спорту міжнародного класу, тренер з пауерліфтингу 

Лушина Марина Володимирівна
викладач, тренер з аеробічної гімнастики та фітнесу

 Предворова Наталія Павлівна
старший лаборант

Маковоз Лариса Олександрівна
лаборант

Чигрін Григорій Іванович
старший лаборант

Саєнко Олександр Георгійович
старший лаборант