Пауерліфтинг, відкритий чемпіонат Харківської області

Пауерліфтинг, відкритий чемпіонат Харківської області

17 жовтня 2020 року в залах фітнесу та пауерліфтингу нашого університету проходив Відкритий чемпіонат Харківської області з класичного жиму лежачи.

Федерація пауерліфтингу Харківської області доручила обв’язки по підготовці та організації основних питань змагань на доцента кафедри фізичного виховання Плотницького Л. М., та викладача кафедри фізичного виховання Семко Б. Т.

Змагання проходили з врахуванням вимог до карантинних норм, пов’язаних з епідеміологічною ситуацією в Україні. Проводився температурний скрінінг всіх спортсменів, тренерів, суддів, представників команд. Всі учасники змагань були в медичних масках весь період змагань. Антисептичні засоби були доступні на всіх місцях користування обладнанням для розминки, на самих змаганнях, та в роздягальнях. Після кожного потоку проводилось провітрювання приміщень, та обробка спец засобами тренажерів, та всього обладнання.

В змаганнях прийняли участь більше ста учасників, це найсильніші пауерліфтери Харківської області, спортсмени з інших областей України, а також студенти відділення спортивного вдосконалення з пауерліфтингу ХНУБА.

Пауерліфтинг, відкритий чемпіонат Харківської області

Спортсменами були показані дуже високі результати, встановлена ціла низка рекордів області. В деяких категоріях результати були на рівні переможців чемпіонатів світу , Європи та України.

За результатами їх виступів:

Еловська Евгенія (гр. БЦІ-16)– 1 місце в ваговій категорії +84кг серед дівчат

Гаргуновська Наталія (гр. ММ-11) – Перші місця в ваговій категорії до 57кг серед юніорок, та жінок, встановила чотири рекорди області, та стала  переможницею в абсолютній першості як серед юніорок так і серед жінок.

Ляпін Артем (гр. БЦІ-16) – 1 місце в ваговій категорії до 83кг серед юнаків, та став срібним призером в абсолютній першості серед юнаків.

Ковальов Руслан (гр. ВВМ-51) – 2 місце в ваговій категорії до 66кг серед юніорів.

Окрема подяка  від Харківського обласного державного управління в справах фізичної культури та спорту Харківської обласної державної адміністрації, та від обласної федерації пауерліфтинга була висловлена Ректорату університету та кафедрі фізичного виховання та спорту за допомогу в організації та проведенні змагань на високому професійному рівні.

      Бажаємо подальших успіхів спортсменам, та тренерам!